مد و پوشاک

۳۰ مدل از بهترین آموزش گره روسری به زیبایی بازیگران هالیود + فیلم !!

آموزش گره روسری

گره روسری بخش مهمی از مد و استایل خانم‌های شیک‌پوش  امروزی را تشکیل می‌دهد. تنوع مدل‌های موجود برای این کار آنقدر زیاد است که می‌توان در هر روز و هر موقعیت با نمونه جدیدی از آن در جمع ظاهر شده و خود و دیگران را از لذت زیبایی این مدل‌ها بهره‌مند نمود.

بسته به اینکه بخواهید از روسری و شال خود در چه موقعیتی استفاده کنید و چه میزان از موها را با آن پوشش دهید می‌توانید از مدل‌های مختلف این گره‌ها استفاده نموده و زیبایی این بخش از پوشاک و اکسسوری زنانه را تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با شیوه‌های متنوع بستن گره روسری و کاربردهای آن آشنا کنیم. با ما در مطالعه این نوشتار همراه شوید.

گره روسری از تنوع تا زیبایی و همراهی با مد!

روسری و تنوع بالای نمونه‌های آن سال‌هاست که بخشی از مد و شیک‌پوشی در البسه زنانه را به خود اختصاص داده است. انواع گره روسری نیز در این مورد نقش داشته و می‌تواند این سطح محدود پارچه‌ای را به‌طرز باورنکردنی زیبا و متنوع جلوه دهد.

از آنجا که قرارگیری روسری و شال در گرداگرد چهره بانوان بر زیبایی چهره آنها تاثیر زیادی دارد، شیوه بستن آن نیز از این جهت بسیار مهم بوده و می‌تواند استایل و آرایش آنها را به‌شدت تحت‌تاثیر قرار دهد.

بر این اساس امروزه آموزش انواع گره روسری به نوعی هنر تبدیل شده که اغلب خانم‌ها مایل به یادگیری آن هستند. موردی که گرچه در نگاه اول و بستن گره روسری ساده ممکن است بسیار معمولی به‌نظر بیاید، اما در عمل به ‌این صورت نیست! در نخستین گام از این کار، لازم است درباره خرید روسری و تنوع محصولات آن اطلاعاتی داشته باشیم.

فهرست مطلب

مدل شماره 1 برای بستن روسری مجلسی
مدل شماره ۱ برای بستن روسری مجلسی
آموزش گره روسری
مدل شماره ۲ برای بستن روسری مجلسی
آموزش بستن روسری
مدل شماره۳ برای بستن روسری مجلسی
آموزش بستن روسری
مدل شماره۳ برای بستن روسری مجلسی

آموزش گره روسری به شکل گل

 

آموزش بستن روسری
آموزش بستن روسری به شکل گل مدل ۱

آموزش گره روسری به شکل ساده

 

آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل ساده مدل شماره ۱
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل ساده مدل شماره ۲
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل ساده مدل شماره ۳

آموزش گره روسری به شکل فرانسوی

آموزش بستن روسری
آموزش بستن روسری به شکل فرانسوی شماره ۱
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل فرانسوی شماره ۲

آموزش گره روسری شکل کرواتی 

آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل کرواتی

آموزش گره روسری برای ساتن

آموزش گره روسری
آموزش گره روسری برای روسری ساتن شماره ۱
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری برای ساتن شماره ۲
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری برای روسری ساتن شکل شماره ۳
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری برای روسری ساتن شکل شماره ۴
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری برای روسری ساتن شکل شماره ۵

آموزش گره روسری به شکل پاپیونی

آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل پاپییونی شماره ۱
آموزش گره روسری
آموزش گره روسری به شکل پاپییونی شماره ۲

آموزش گره روسری دور گردن

آموزش گره روسری
آموزش گره روسری دور گردن

آموزش گره روسری ، گره از بغل

آموزس بستن روسری
آموزش بستن روسری گره از بغل شماره ۱
آموزس بستن روسری
آموزش بستن روسری گره از بغل شماره ۲
آموزش بستن روسری
آموزش گره روسری ، به شکلگره از بغل ۳

خرید روسری و شال، گره روسری ساده و نکاتی درباره انواع گره روسری!

خرید شال و روسری بهتر است با توجه به سن و موقعیت اجتماعی افراد انجام شده و در آن به مواردی از قبیل رنگ و نمای روسری، اندازه و ابعاد و به‌ویژه جنس الیاف مصرفی در تولید آن دقت کافی به‌خرج دهیم. الیاف مصنوعی و طبیعی نظیر ابریشم و نیز نمونه‌های ترکیبی این نوع الیاف، نقش مهمی در جنس و حالت روسری داشته و شیوه اجرای گره‌های روسری را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

برای مثال در نمونه‌های حریر و ابریشم طبیعی و مصنوعی، میزان لغزندگی پارچه به‌مراتب بیشتر از انواع نخی بوده و طریقه بستن گره روسری در این نمونه‌ها با یکدیگر تفاوت زیادی دارد.

هم‌چنین چاپ پارچه بر روی پارچه با وجود هر یک از این الیاف با ویژگی‌های متنوع، به تولید روسری‌های متنوع در کیفیت چاپ و رنگ‌بندی منجر می‌شود. هر یک از این محصولات به‌عنوان نمونه‌ای از چاپ روسری را می‌توان با گره‌ها و مدل‌های مختلف مورد استفاده قرار داد. 

موضوع مهم دیگر در خرید روسری ، نوع و مکان استفاده‌ای است که از این محصولات انتظار داریم. برای مثال روسری‌های مورد استفاده در مجالس و مهمانی‌ها اغلب از پارچه‌های گران قیمت و الیاف مرغوب تهیه شده و شکل کاربرد آنها نیز با روسری ساده و سبک تا حد زیادی متفاوت است.

آموزش گره روسری

آموزش بستن روسری گره کج

گره روسری مجلسی اغلب حالت شیک و شماتیک جذاب‌تری نسبت به انجام این کار برای نمونه‌هایی دارد که در خیابان و معابر عمومی یا محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع گره روسری فانتزی در مدل‌های مجلسی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در کنار کیفیت بالای چاپ روسری و ست کردن آن با سایر بخش‌های البسه و اکسسوری، مجموعه جالب و جذابی را تشکیل می‌دهد.

مدل بستن روسری گره بغل بی حجاب…

مدل بستن روسری گره بغل بی حجاب یکی از نمونه‌هایی است که بیشتر در مجالس مهمانی خصوصی و دورهمی‌های دوستانه و مهمانی‌های عصرانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آموزش بستن روسری گره کج نیز از دیگر مدل‌هایی است که این روزها با استقبال بالایی از طرف خانم‌ها روبروست. تنوع مدل‌های گره زدن روسری با این روش نیز بسیار زیاد بوده و امکان ایجاد تنوع در مدل را برای کاربران فراهم می‌آورد.

از تنوع دیگر مدل‌های گره روسری بیشتر بدانیم…

شاید در نگاه اول هر روسری تنها تکه‌ای پارچه با ابعاد متغیر و تنوع در طرح، رنگ و متریال مصرفی برای تولید باشد. اما بدون شک تنوع در طریقه بستن گره روسری به اشکال مختلف آنقدر زیاد است که می‌توان از طریق آن هماهنگی بالایی با سایر بخش‌های آرایش مو و چهره نیز پدید آورد.

آموزش گره روسری

امروزه از این تنوع در بخش چاپ روسری بیشترین استفاده صورت می‌گیرد. از مدل‌های پلنگی، حاشیه‌دار، تکرنگ و اسپرت تا تنوع بالای شال و روسری با طرح‌های فانتزی، گرافیکی و خاص و نیز روسری‌های بدون طرح و بافت‌دار هر یک بخش از طیف وسیع محصولات این فیلد کاری را تشکیل می‌دهند.

در کنار این موارد، نمونه‌های حریر و بسیار سبک روسری نیز بیشتر برای مصارف تزئینی و تکمیل مد و استایل شیک‌پوشی و اغلب با طیف رنگی هماهنگ و هارمونیک با ست کفش و کیف استفاده می‌شود.

در کنار این موارد، مینی اسکارف‌ها نیز از جایگاه خاصی در همراهی با ست‌های مد و شیک پوشی بهره‌مند بوده و برگی از کتاب مد را در مزون‌های مد بانوان ورق می‌زنند.

در نهایت نمونه‌های سنتی روسری زنانه قرار دارند که طرفداران خاص خود را داشته و ضمن همراهی با پوشاک ویژه این سبک از زیبایی خاصی نیز برخوردارند.

در همه این موارد، گره روسری بخش مهم و تعیین کننده در شکل و فرم اصلی آن بوده و به انواع روسری و حالت قرار گرفتن آن بر روی سر هویت می‌بخشد.

گره زدن روسری از جلو و کاربردهای آن…

گره زدن روسری از جلو که معمول‌ترین شیوه برای این کار به‌شمار می‌آید، از جمله روش‌هایی است که بیشتر برای راحتی و اطمینان از آزاد و ثابت ماندن روسری از آن استفاده می‌شود. اما حتی همین مدل هم دارای تنوع بوده و می‌تواند به‌شکل‌های مختلف انجام شود.

بسته به اینکه روسری قواره کوچک استفاده می‌کنید یا اهل روسری با قواره بزرگ هستید، نوع گره روسری متفاوت خواهد بود. گره روسری مجلسی از جمله مواردی است که در هر ۲ نوع روسری بزرگ و کوچک کاربرد دارد.

در برخی نمونه‌های شال و روسری بزرگ، به‌جای گره از حلقه یا انگشتر برای نگه داشتن روسری استفاده می‌شود. این در حالی است که روسری قواره کوچک و مینی اسکارف را اغلب با یک گره محکم یا ۲ گره پیاپی روی سر نگه می‌دارند.

آموزش گره زدن روسری کوتاه

آموزش گره زدن روسری کوتاه نیز از بخش‌های مهمی است که بیشتر در استایل‌های مد و نمایشی کاربرد دارد تا حفظ حجاب کامل و از این رو، بیش از سایر مدل‌ها به گره‌های فانتزی، گره کج یا گره از بغل و نمونه‌هایی از این قبیل وابسته است.

اگر روسری کوتاه یا قواره کوچک استفاده می‌کنید، به‌خاطر داشته باشید که امکان استفاده از اکسسوری‌های همراه نظیر روبان یا گل‌های روبانی، حلقه، نگین‌های تزئینی و انواع گیره به‌همراه این مدل از روسری به‌مراتب بیش از سایر مدل‌هاست.

سخن آخر…

اگر اهل همراهی با مد و خواهان شیک پوشی هستید، استفاده از تنوع موجود در مدل‌هایی که در آموزش گره روسری به‌ آنها اشاره می‌شود، می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. در این صورت خواهید توانست از تنوع بالای موجود در این زمینه استفاده کرده و در هر مجلس و محفل با ظاهری شیک و متفاوت ظاهر شوید.

این آموزش‌ها هم‌چنین شیوه‌هایی برای استفاده آسان این اکسسوری پرکاربرد در اختیار شما قرار می‌دهد که با به‌کارگیری آنها می‌توانید در عین شیک‌پوشی و حفظ استایل مد از زیبایی و راحتی فوق‌العاده انواع روسری نیز بهره‌مند شوید.

به این مطلب امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =