همه چیز درباره بینو کالا

بینوکالا یک سایت تخصصی در زمینه انواع شال و روسری است . بخشی از کالاهای این فروشگاه توسط خود بینوکالا عرضه میشه و بخش دیگه ای هم توسط فروشندگان صلاحیتداری که قبلاً چاپ روسری و شال خودشونو به ما سپردن. بخشی از شال و روسری های موجود در این فروشگاه ساخت ایران ، ترکیه و چین هستند. بنابراین اگر تفاوت چشمگیری در قیمت ها مشاهد کردید بهمین خاطر است.

منظور فروشندگان صلاحیتدار کیا هستن؟

داستان بینوکالا زمانی شکل گرفت که ساینا چاپ به عنوان یک چاپخانه آنلاین در زمینه چاپ روسری و شال شروع به کار کرد. خیلی از مشتریان ما در زمینه فروش کالا خودشون فعال بودن و هستن اما برای کمک بیشتر به اونها این فروشگاه اینترنتی رو راه اندازی کردیم تا هم فروش خودشونو داشته باشن و ماهم بهشون در این فروش کمک کرده باشیم.

به بیان ساده تر ما یک بازار اجتماعی کوچیک با آرزوهای بزرگ در زمینه تخصصی فروش شال و روسری هستیم که میخواییم بصورت حرفه ایی فقط شال و روسری بصورت تک و عمده رو بفروش برسونیم.

آیا روسری وارداتی هم و ترک هم داریم؟

بله با توجه به اینکه این فروشگاه صرفاً قرار نیست فقط یک نوع کالا را به فروش برساند، و بحث رقابت بین کالای ایرانی و خارجی را در پیش دارد بنابراین از شال و روسری وارداتی مانند ترکیه و چین هم استفاده کرده.

آیا امکان خرید حضوری هم وجود دارد؟

با توجه به اینکه این فروشگاه از چندین فروشنده تشکیل شده که در شهرهای مختلف هستند، برای امکان خرید حضوری برخی اقلام مورد پسند شما باید هماهنگی لازم صورت گیرد. اما در خصوص خرید شال و روسری وارداتی و برند میس اسمارت امکان خرید حضوری از فروشگاه مرکزی وجود دارد.