مد و پوشاک

بهترین آموزش بستن روسری ساتن ابریشمی به همراه ویدیویی جذاب

آموزش بستن روسری ساتن
آموزش بستن روسری ساتن
اول روسروی رو سه گوش میکنیم
آموزش بستن روسری ساتن
بعد اونو روسری سر میگذاریم-۰۱
آموزش بستن روسری ساتن
بعد اونو روسری سر میگذاریم-۰۲
آموزش بستن روسری ساتن
حالا دو گوشه روسری را بالا میاوریم
آموزش بستن روسری ساتن
تلاش میکنیم اولین گره را بزنیم
آموزش بستن روسری ساتن
اولین گره زده شد ولی باز کمی از روسری باقیمانده و میتوان یک گره دیگر نیز به آن اضافه کنیم
آموزش بستن روسری ساتن
دوباره اضافه روسری رو جمع میکنیم
دومین گره را نیز میزنیم
آموزش بستن روسری ساتن
نهایتا اولین مدل از بستن روسری ساتن به این شکل به اتمام میرسد.

بستن روسری ساتن ابریشمی به دلیل نرم و لیز بودن ماهیت ساتن، ممکن است برای خانم‌ها دشوار باشد. روسری ساتن و ابریشمی در مراسم‌های گوناگون استفاده شده و می‌تواند باعث ایجاد استایل شیک و زنانه برای بانوان شود.

با توجه به اینکه بستن روسری ساتن باعث ایجاد مشکلاتی برای اغلب خانم‌ها می‌شود، لازم است از الگوهایی استفاده کنند. این الگوها کمک می‌کند روسری و شال را به بهترین شکل ببندید و ظاهری شیک و زیبا برای خود ایجاد کنید. در این مبحث قصد داریم به آموزش بستن روسری ساتن ابریشمی بپردازیم. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

مراحل بستن روسری ساتن ابریشمی

برای اینکه بتوانید روسری خود به شکل مدل‌دار و زیبا ببندید، بهتر است هنگام خرید روسری قواره بزرگ آن را انتخاب کنید. روسری خود روی سر بیندازید و درست تنظیم کنید. سپس یک سمت آن را بگیرید و به سوی دیگر ببرید و با سنجاق آن را در جای خود محکم کنید. سپس طرف دیگر روسری را به پشت سر خود ببرید و از سوی دیگر به روی شانه‌های خود بیندازید.

مراحل روش دوم بستن روسری

برای بستن روسری ساتن ابریشمی ابتدا روسری را روی سر خود قرار دهید و به درستی تنظیم کنید. پس از آن روسری را در پشت سر خود با گیره محکم کنید. یک سمت روسری را گرفته و دور سر خود بپیچید. سمت دیگر روسری را نیز به طرف دیگر ببرید و با گیره در جای خود فیکس کنید. سپس آن را به همان شکلی که افتاده است، رها کنید.

مراحل روش سوم بستن روسری

روسری را روی سر خود انداخته و مرتب کنید. در صورتی که در چاپ روسری خود حاشیه طرح گل دارید، آن را در پایین روسری تنظیم کنید تا زیباتر به نظر برسد.سپس با کمک گیره، روسری خود را زیر گلو و در وسط ثابت کنید. یکی از گوشه‌های روسری را به طرف دیگر ببرید و با استفاده از سنجاق و گیره روسری، آن را فیکس کنید. این کار باعث می‌شود روسری روی سر شما ثابت بماند و لیز نخورد.

مراحل روش چهارم بستن روسری

برای بستن روسری با این روش نیازی به سفت کردن آن و محکم بستن روسری نیست. به همین منظور ابتدا روسری را روی سر خود مرتب کنید. سپس گوشه‌های آن را کمی شل در پایین گردن بپیچید. پس از آن با کمک گیره دو گوشه روسری را از پشت متصل کنید. در این مرحله گوشه‌های روسری یا شال را به سوی جلو آورده و آویزان کنید. برای این روش بهتر است هنگام خرید شال و روسری، نوع قواره‌دار آن را انتخاب کنید.

نحوه بستن روسری ابریشمی

برای بستن روسری ساتن ابریشمی بهتر است روش‌های آن را بدانید، چراکه این روسری با ظاهر زیبای خود می‌تواند استایل شما را در مراسم‌های رسمی و غیررسمی شیک‌تر کند. در این بخش به نحوه بستن روسری ابریشمی اشاره می‌کنیم تا بتوانید با کمک این متدهای کاربردی روسری خود را به زیباترین حالت ببندید و لذت ببرید.

روش اول

برای این مدل لازم است ابتدا روسری خود را به هر اندازه‌ای که مایل هستید، به شکل سه گوش تا کنید و روی سر خود بیندازید. حال دو گوشه روسری را در جلوی بدن به یک اندازه تنظیم کنید. سپس لبه‌ها را به صورت چپ و راست پشت گردن خود ببرید و با گره کوچک آن را در جای خود فیکس کنید. اگر تمایل دارید روسری شما محکم روی سرتان بایستد، می‌توانید با کمک سنجاق دو لبه روسری را زیر گردن خود ببندید.

روش دوم

یکی از ساده‌ترین روش‌های بستن روسری ساتن ابریشمی، همان روش معمول است که همه خانم‌ها آن را می‌دانند. فقط در این روش باید با سلیقه، نوع گره خود را تغییر دهید تا زیباتر به نظر برسد. لازم است اشاره کنیم، برای اینکه روسری به شکل مناسبی روی سر شما بایستد، می‌توانید ابتدا فرم صورت خود را مدنظر داشته باشید و سپس مدل بستن را انتخاب کنید.

مدل بستن روسری ابریشمی قواره بزرگ

به منظور بستن روسری ساتن ابریشمی قواره بزرگ می‌توانید از مدل‌های مختلفی الگوبرداری کنید. روسری‌های قواره‌ بزرگ دارای چاپ پارچه متنوع هستند و در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون در بازار یافت می‌شوند.

یک مدل بستن روسری ابریشمی قواره بزرگ به این صورت است که یک طرف روسری را از پشت گردن خود رد ‌کنید و از زیر گوش خود، لبه روسری را بیرون آورید و با سمت دیگر گره زیبا می زنید. لازم به ذکر است، این مدل برای روسری‌های لیز انتخاب مناسبی نیست.

مدل دیگری را می‌توان با روسری‌های قواره‌دار بست که بسیار شکیل و زیبا است. به همین منظور یک گوشه روسری را از روی گوش خود، پشت سر و سپس از زیر گوش دیگر خارج می‌کنید. سپس با سمت دیگر روسری، زیر گوش گره بزنید.

در این مدل، هر سه گوشه روسری در سمت جلوی بدن قرار می‌گیرد. به این شکل که روسری را روی سر خود می‌اندازید و مرتب می‌کنید. پس از آن روسری را به جلو آورده و از سمتی که روسری پهن‌تر است، آن را به سمت مخالف ببرید و به پشت سر خود برسانید. برای اینکه روسری ظاهر زیباتری داشته باشد، می‌توانید از گیره‌های مخفی در کار استفاده کنید.

مدل بستن روسری ساتن با حجاب

برای بستن روسری ساتن ابریشمی با حجاب ابتدا وسط آن را با یک گیره ببندید. پس از آن قسمت راست روسری را از سمت چپ دور گردن خود بچرخانید. سپس سمت چپ را نیز به همین ترتیب دور گردن خود بچرخانید. در این مرحله دو سمت روسری را به شکل پاپیون گره بزنید. در نهایت گره روسری و قسمت پایین آن را مرتب کنید. چنانچه برای رعایت حجاب از هدبند استفاده می‌کنید، نیازی به جلو کشیدن روسری نیست.

جمع‌بندی

روسری ساتن یکی از مدل‌های پرطرفدار است که به دلیل شکیل بودن، در مراسمات رسمی و غیررسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل اینکه جنس ساتن نرم و لیز است، برای بستن روسری ساتن ابریشمی روش‌های گوناگونی وجود دارد. برای اینکه روسری ساتن ابریشمی با طرح‌های متنوع تهیه کنید، می‌توانید از فروشگاه روسری سیمارو اقدام کنید.

به این مطلب امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =