خرید روسری نخی

محدوده قیمت
جنس پارچه
سایزبندی

خرید روسری نخی

روسری یکی از زیباترین و در عین حال ساده ترین پوشش هایی است که اکثر خانم ها در طول روز از آن استفاده می کنند ، از نظر نوع جنس روسری نخی یکی از پر استفاده ترین نوع روسری در بین خانم هاست. خرید روسری نخی بخاطر ضخامت پارچه ، تنوع طرح و اندازه ، چهار فصل بودن و در دسترس بودن در بین خانم ها بسیار متداول است.
اگر به روسری به دید هدیه هم نگاه کنیم ، به این نتیجه خواهیم رسید که این در هر سن و سالی که باشند هم یک نیاز محسوب می شوند و هم یک سبک زندگی ، بسیاری از لباس های بیرون خانم ها بطور عجیبی با روسری ست می شوند. و به همین خاطر است که فروشگاه روسری بینوکالا قصد دارد شما را در این انتخاب یاری کند.

تاثیر شگفت انگیز خرید روسری جدید در روحیه خانم ها

هدیه دادن و هدیه گرفتن یک رسم عجیب در بین خانم ها به حساب می آید ، چه ناگهانی باشد با برنامه ریزی ، فرقی نمیکند. لذت داشتن یک کالای جدید در آنها به قدری بالاست که قابل وصف نیست. فرقی هم نمیکند چه چیز باشد مهم جدید بودنش است. لذتی که یک خانم در دیدن یک کالای جدید می بیند معادل لذت خودرن غذایست که یک آقا هنگام گرسنگی به آن دچار میشود. تاثیر این کار باعث شده تا صنایع بزرگی همچون چاپ پارچه و سایت خرید روسری به وجود آیند.

پس تا اینجای کار فقط خواستم بگم که خانم ها همراه سرشار از احساسات مختلف در رویارویی با کارهای جدید روسری هستند. عامل تاثیرگذار بعدی قیمت روسری است که هم تاثیرگذار و هم سرنوشت ساز به حساب می آید مخصوص اگر روسری نخی باشد و همه متوسط قیمت آنرا بدانند.

خرید روسری زنانه با توجه به اندازه

آقایان بدانند اگر قصد دادن یک هدیه خوب به دوست اجتماعی دختر ، دوست دختر، دوست دختر دوست دخترتان ، همسر و مادر عزیزتان هستید اولین چیزی که باید در ظاهر طرف مقابل و از نوع پوشش آنها متوجه شوید اندازه روسری مصرفی آنهاست.
روسری هدیه دادن ، همانقدر که یک راه کم هزینه محسوب میشود به همان نسبت هم خطرناک است چون اگر انتخاب خوبی نکرده باشید باعث بحث و جدان میشود و دقیقا به همین دلیل است که انتخاب یک سایت روسری مناسب میتواند به شما کمک کند.

خرید روسری با قواره های مختلف

روسری قواره بزرگ

این روزها شاهد رشد فروش اینترنتی روسری در سطح وب هستیم یکی از وظایف سایت فروش روسری ارائه اطلاعات درست به مخاطبان خود هست یک روسری فروشی اینترنتی باید نیاز سنجی درستی در ارائه اجناس داشته باشد تا نهایتا یک خرید اینترنتی روسری رخ دهد، اگر روسری در ابعاد 140*140 سانتی باشد اصطلاحاً آنرا روسری قواره بزرگ می نامند. یکی از متداول ترین انواع روسری در بین خانم ها محسوب میشود.

این روسری را این تیپ افراد معمولاً استفاده میکنند ، با حجاب بدون چادر ، چادری ها ، و مانتوی با حجاب این افراد پر مخاطب ترین کسانی هستند که ابعاد 140*140 را مورد استفاده قرار میدهند. پس اگر مخاطب شما اینجوری تیپ می زند پیشنهاد خرید روسری قواره بزرگ را پیشنهاد میکنیم. بد نیست در خصوص این ابعاد یکسری نکات فنی هم بدانید. نکته ای که وجود دارد حاشیه آن در چاپ روسری است. اگر ابعاد در نظر گرفته شده در چاپ روسری 140 *140 سانتی متر باشد ، بخاطر برشکاری دور بین 135 تا 138 سانتی متر می رسد. آمارها نشان میدهد یکی از مهمترین رایج ترین عادت های خرید ، خرید اینترنتی روسری قواره بزرگ بین خانمهاست.

روسری قواره متوسط

بعد از روسری قواره بزرگ نوبت روسری نخی قواره متوسط میشود ، ابعاد این روسری ها از 120*120 تا100*100 سانتی متر متفاوت است ، این ابعاد بیشتر در بین خانم ها مو کوتاه و گاهی هم خانم های موبلند استفاده میشود. اما یک علت دیگر در انتخاب این ابعاد گران بودن برخی پارچه ها مانند روسری حریر ، روسری ساتن و روسر ابریشم مامی است. به همین علت رول پارچه اینگونه روسری ها در عرض کم تولید و روانه بازار میشوند.

روسری قواره کوچک (بیبی اسکارف یا روسری نخی سایز کوچک )

از نظر ابعاد به روسری های 90*90 تا 50*50 سانتی متر خرید بیبی اسکارف یا روسری قواره کوچیک می گویند. یکی از محبوب ترین نوع روسری که این روزها زیاد هم مد شده مینی اسکارف هست . همانطور که گفته شد به علت گرانی برخی پارچه ها مانند ساتن ، حریر و … قواره پارچه ای کمتری برای اینگونه روسری ها در نظر می گرفتند.
اما جدیدا با تبلیغات بسیار شاهد آن هستیم که این نوع اندازه به روسری هایی نخی هم سرایت کرده و خیلی از خانم ها طرفدار آن شدن.
اگر نگاهی به عکس مدل های موجود در پیج های فروش شال و روسری بی اندازید متوجه میشوید که خرید روسری قواره کوچک  عمدتاً در بین افرادی رواج داردکه پوست سفید و موهایی بلوند دارند. باز به لحاظ زیبایی تاثیری که این روسری بررروی چهره آنها میگذارد بسیار بیشتر خواهد بود تا کسانیکه مو های کوتاه و تیره دارند توجه به برخی نکات هنگام خرید آنلاین روسری باعث میشود تا تجربه خوبی را کسب کنید. یکی از کاربردیترین نوع اینگونه از روسریها ، روسری نخی تک رنگ قواره کوچیک است.

راهنمای خرید بیبی اسکارف

چه روسری را بیبی اسکارف می گویید؟

در کل به روسری که قواره کوچیک بین 50 * 50 سانتی متر تا 90 * 90 سانتی متر را داشته باشد در اصطلاح بیبی اسکارف یا مینی اسکارف می گویند.

آیا خرید بیبی اسکارف را به هر کسی توصیه میکنم؟

این مدل روسری این روزها بخاطر ابعاد کوچک و طرح های ساده در اکثر مدل های شال و روسری به وفور دیده میشود. به همین خاطر این روزها اکثر افراد به یک چشم دیگر به آن نگاه میکنند. اما در اصل بخاطر فصل گرما و تابستان این نوع روسری مشتری بیشتری برای خود پیدا کرده.

جنس این روسری قواره کوچیک از چیست؟

در خصوص جنس این روسری روایت های زیادی وجود دارد ، نسل قدیم تر اینگونه روسری ها از جنس ساتن براق و نسل جدید در ابعاد کوچکتر آنرا از جنس نخی به وفور در بازار یافت میشود.

تفاوت روسری لاکچری با مجلسی

قیمت و زیبایی همیشه جزو اولین فاکتورها برای خرید روسری شیک به حساب می آیند ، همین موضوع باعث شده وقتی قیمت یک کالا از حدی بالاتر برود احساس لاکچری بودن به طرف مقابل بدهد و زمانیکه در کار از رنگ طلایی و مشکی برروی یک پارچه براق مانند ساتن استفاده شود احساس مجلسی بودن در شما به وجود می آید. این دقیقاً وصف حال کسانی است خرید روسری ساتن یا همان روسری نخی نازک خود را با دقت انجام داده اند.

اگر بخواهم کمی بیشتر راهنمایی کنم به عنوان کسی که همواره تماس های زیادی بابت خرید روسری به او میشود. افرادی که قصد خرید روسری مجلسی را دارند، همواره سراغ جنس ساتن براق و یا حریر نازک را میگیرند. طرح زمینه ای که برای اینگونه روسر ها استفاده شده عمدتاً مشکلی ، کرم ، و طلائی رنگ است. نکته مهم هنگام خرید روسری حریر این است که این مدل روسری عمدتا در فصل تابستان اغلب استفاده میشود.

در برخی موارد هم داشتن یک روسری ساده تک رنگ ساتن معیار داشتن یک روسری مجلسی خواهد بود.

اما همانطور که در بالا اشاره کردم و همچنین در تماس های تلفنی نیز با آن مواجه بودم خیلی از افراد به دنبال روسری هایی با دو زمینه متفاوت اند، که هم از نظر قیمتی کاملاٌ متفاوت است و هم از نظر استفاده شدن از جنس.

بطور متوسط برای خرید روسری لاکچری حداقل 300 هزار تومان هزینه باید پرداخت کرد چون تولید آن دو برابر بیشتر از یک روسری معمولی زمان و متریال استفاده کرده و طرفداران خاص خودش را نیز دارد. گاهی هم دیده شده به روسریهایی وارداتی که پارچه های لطیف تر و نیز تکنولوژی چاپ پیچیده تری دارند لاکچری گفته میشود مانند روسری های ترک و چینی.

خرید روسری زنانه براساس جنس

تولید روسری برروی پارچه های مختلفی انجام میشود به همین دلیل است که انواع مدل روسری نخی در بازار موجود است. از معروفترین آنها که نخی است تا براق ترین آنها که ساتن و لطیف ترین آنها حریر. هر کدام قاعده خاص خود را دارندکه با دیگری متفاوت است. اما عمده سفارشات به سمت جنس نخی است.
خرید روسری نخی بخاطر چهار فصل بودن ، استفاده روزانه و مکرر ، مقاومت بیشتر در برابر آسیب ها، و قیمت مناسب اش عضو جدا نشدنی از سبد خرید ماهانه خانم ها به حساب می آید با توجه به مصرف زیاد آن در بین بانوان یافتن روسری نخی جدید یک موضوع کاملا طبیعی است.

تنوع ابعاد هم یک موضع دیگر در انتخاب کردن آن به عنوان پوشاک روزانه به حساب می آید. با شناخت فصل ، سفارش روسری از فروشگاه اینترنتی روسری کار دشواری نیست چون روسری های نخی جدید متناسب با هر فصل و ترند قابلیت عرضه به بازار را دارند. استفاده از روسری جدید نخی به عنوان یک هدیه کاربردی را به همه توصیه میکنیم.

چگونه با عکس روسری خرید اینترنتی انجام دهیم؟

یکی از مشکلات کاربران اینترنتی هنگام خرید اینترنتی روسری نخی با آن مواجه هستند ، موضوع اعتماد سازی آنهاست ، اگر بنا باشد که با یک عکس اینترنتی و بدون صحبت با پیج مورد نظر خرید صورت گیرد احتمال به مشکل خوردن بسیار بالا میرود. به همین خاطر است که خیلی از کاربران حرفه ای یا از برند شناخته شده ای خرید میکنند یا اطلاعات کامل خرید را از فروشنده میگیرند.

فصل گرما و کاربرد روسری حریر

روسری حریر بخاطر جنس نازک و لطیف خود همواره با استقبال زیادی در فصل تابستان مواجه میشود. خنکی ، لطافت ، و سبکی مزیت هایی است که میتوان در خصوص این روسری گفت. به همین خاطر فروش آن نیز در تابستان از رقیب نخی خود سبفت میگیرد.

روسری مجلسی یا ساتن

همانطور که قبلاً هم درباره ساتن ( روسری نخی براق ) صحبت کردیم ، این جنس بخاطر براقیت و درخشندگی که در پارچه نهفته است بسیار به عنوان روسری مجلسی شناخته میشود. بخاطر ضخامت نسبتاً زیاد خود عمدتاً در ابعاد 90*90 سانتی متر تولید میشوند. عمد طرح هایی که بسیار برروی این پارچه خوش می درخشد طرح هایی با رنگ طلائی ، مشکی ، کرم و نارجنی است.

خرید روسری یا شال مسئله کدام است؟

خریدشال هم مثل روسری فلسفه خاص خود را دارد ، تا جایی که اگر انتخاب درستی انجام نداده باشید به مشکل بر میخورید. چون شال از نظر قیمت و ابعاد از روسری ارزانتر است به همین دلیل ممکن است قیمت بیش از حد پایین شال زیاد به چشم نیاید. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتماً قبل از هر شروعی اطلاعات لازم در این خصوص را جمع آوری کرده باشید.

بهترین هدیه برای روز مادر

از هر چه که بگذریم از مادر نمیتوان گذشت ، فرشته ای که دوش به دوش ما ، قدم به قدم ، نفس به نفس در کنارمان بوده. ارزش مادر اینقدر زیاد است که اگر بخواهیم دنیا رو هم به نام او بزنیم باز هم کم است.
اما در هر صورت خرید روسری برای روز مادر طبق تجربه فروش ما یکی از بهترین و متداول ترین کارهایی است که خیلی از مردم آنرا انجام میدهند. به همین خاطر یکی از توصیه های ما برای اینکه سلیقه مادر خود را بدانید دیدن روسری هایی است که او روزانه استفاده میکند.
اگر بخواهیم مادران سرزمینمان را به لحاظ سنی تقسیم بندی کنیم و به شما چند نمونه از سبک و سلیقه آنها را بازگو کنیم به ترتیب زیر خواهد بود.

مادران جوان

مادران جوان آنهایی که معمولاً تازه بچه دار شدن و طبیعتاً کسی جز همسر آنها فعلاً نمی تواند هدیه ای برای تقدیر و تشکر برایشان بیاورد. معمولاً در این سن بخاطر شیردهی به فرزند خود روسریهای قواره بزرگ را انتخاب میکنند چون ممکن است بچه در هر جایی نیاز به شیر داشته باشد پس هم پوششی برای شیر دهی محسوب میشود و هم برای حجاب شخصی مناسب است. بهترین رنگ روسری که برای این مادران میتوان استفاده کرد رنگ های شاد و روحیه بخش است مانند نارجی ، سبز شاد ، آبی آسمانی ، بنفش

مادران میان سال

این فرشتگان زمینی کسانی هستند که حداقل یک یا دو تا فرزند در رده سنی 15 تا 20 سال در خانه دارند. خوب انصافاً هدیه دادن به اینگونه مادران کمی سخت تر است. به همین خاطر پیشنهاد میشود به رنگ زمینه روسری او دقت کنید ، حداقل قواره مورد استفاده او را بدانید ، مادران میان سال معمولاٌ طبق آمار فروشی که داریم از رنگ های طوسی ، کرم ، آبی بیشتر خوششان می آید.

مادران مسن

این بزرگواران عاشق طرح های زنجیر طلایی روی روسری و یکی از کسانی هستند که طرفدار جنس ساتن هستند. اگر به روسری های مدل دار آنها کمی دقت کنید به راحتی میتوان اینرا فهمید. به همین خاطر است که همیشه خرید برای این دسته از مادران راحت تر از دسته اول و دوم است چون اینگونه طرح هاهمیشه در بازار وجود دارند.

آیا خرید روسری اینترنتی را پیشنهاد می کنید؟

این روزها تقریباً همه چیز در بستر اینترنت قابل خرید و فروش است ، از کالاهای کوچک گرفته تا کالاهای بزرگ ، همه و همه در این بستر میگنجد. اما خرید روسری آنلاین موضوعی است که واقعاً از هر کسی نمیتوان خرید.

چراکه خیلی از فروشندگان ممکن است کالایی پر عیب و ایراد را به مشتریان خود بفروشند و این موضوع اصلاً قابل مذاکره نیست. یکی از موضواعتی که در بینوکالا تلاش میکنیم به فروشندگان تذکر دهیم همین موضوع است که جنس فروخته شده باید قبل از ارسال به لحاظ زدگی و غیره کاملاً چک شود در غیر اینصورت کالا باید بازگشت زده شود.

خرید عمده روسری

نمی دانم دقیقاً چقدر اهل کسب و کار هستید ، اما اگر کمی دقیق باشید به راحتی میتوانید ببینید که ، همین الان افراد زیادی در سطح اینترنت در حال فروش روسری هستند ، با شریط متفاوت ، از آنجایی که روسری یک کالای مصرفی به حساب می آید و هر خانم در ماه بصورت متوسط یک عدد از آنرا خریداری میکند ، چرا شما نتوانید عضو این جامعه بزرگ و زنجیره آن نشوید؟
بزرگترین تفاوت ما انتخاب خرید حداقلی 12 عدد است از طرح هایی متفاوت است موضوعی که به این راحتی امکان آن در بازار شال و روسری وجود ندارد. با توجه به گرانی های پیش آمده اگر به دنبال کسب درآمد هستید پیشنهاد میکنیم حتماً این بازار بزرگ را از دست ندهید.

خرید ایمن از فروشگاه
سبد خرید
0 موارد محصول
حساب کاربری من