روسری حریر کرپ

محدوده قیمت
جنس پارچه
سایزبندی

روسری حریر کرپ

 خرید روسری حریر کرپ

خرید شال و خرید روسری از خریدهای مهم برای داشتن یک استایل زیبا است. روسری حریر هم از انواع پرطرفدار روسری در میان خانم‌های خوش‌پوش است.

در سال‌‌های اخیر انواع مدل‌ها، طرح‌ها و جنس‌های روسری و شال روانۀ بازار شده‌اند؛ این تنوع، دست خانم‌های شیک‌پوش را حسابی باز گذاشته تا موقع خرید روسری حریر گزینه‌های زیادی داشته و با انواع شال و روسری برای خود استایل‌هایی بی‌نظیر درست کنند.

انواع روسری حریر

پارچۀ حریر

پارچۀ حریر، پارچه‌ای با الگوی بافتی پیچیده است که ظرافت و زیبایی خاصی دارد. زمان پیدایش بافت حریر به‌طور دقیق مشخص نیست اما در اوایل قرون‌وسطی در محدودۀ بیزانس و خاورمیانه، تکنیک بافت حریر به یک تکنیک مهم در نساجی تبدیل شد.

پس از فراز و فرودهای بسیار، پارچۀ حریر جای خود را در میان پارچه‌های مصرفی باز کرد و امروزه به یکی از پارچه‌های مهم در صنعت پوشاک و به‌ویژه تولید روسری تبدیل شده است.

انواع روسری حریر

تغییر درصد استفاده از ابریشم در پارچۀ حریر است که باعث می‌شود انواع پارچه‌های حریر را با نام‌های مختلف داشته باشیم. به همین خاطر روسری‌های حریر هم انواع گوناگونی دارند؛ ازجمله روسری حریر ساده، حریر ژرژت، حریر ساتن و کرپ حریر.

چاپ پارچه روی پارچه‌های حریر هم انجام می‌شود که طرح‌های زیبا و متنوعی در روسری‌های حریر به وجود می‌آورد. چاپ پارچه از تکنیک‌هایی است که در چاپ روسری و شال از گذشته تا کنون، استفاده می‌شده است.

این تنوع دست شما را در خرید روسری حریر کاملاً آزاد می‌گذارد.

خرید ایمن از فروشگاه
سبد خرید
0 موارد محصول
حساب کاربری من