مد و پوشاک

بهترین آموزش بستن روسری بصورت شاد بصورت ویدیویی

مقاله مربوط به آموزش بستن روسری

فهرست مطلب

بستن روسری و آموزش بستن شال و روسری این روزها به یکی از چالش‌های شیرین آموزشی بین خانم‌های شیک‌پوش و خوش‌لباس تبدیل شده است. با توجه به تاثیر زیادی که روسری و شیوه بستن آن در زیبایی چهره دارد، نقش این بخش از پوشاک زنانه به‌خوبی مشخص می‌شود.

هم‌چنین ست کردن این بخش از اکسسوری زنانه با سایر اجزای مرتبط نظیر کیف و عینک نیز از دیگر مواردی است که بر شیوه بستن آن تاثیر داشته و باید مورد توجه قرار گیرد.در این مطلب قصد داریم درباره طریقه بستن روسری بیشتر با شما گفتگو کنیم. تا هنگام خرید شال و روسری همه چیز را یکجا بررسی کنید.

مدل های جدید بستن روسری: از راحتی تا زیبایی…

مدل روسری از مهم‌ترین اجزای تنظیم پوشاک زنانه است که به‌دلیل قرار داشتن در حاشیه چهره افراد، نقش مهمی در زیبایی آنها ایفا می‌کند. به‌شرط آنکه به طرز مناسبی بسته شده و با فرم صورت نیز هماهنگی لازم را داشته باشد.

از طرفی مدلهای پوشیدن روسری و فرم مناسب قرار گرفتن آن بر روی سر و موها تاثیر زیادی در راحتی افراد دارد و برای مثال از سر خوردن یا اصطکاک بیش از حد با موها و ایجاد موخوره جلوگیری می‌کند.

به این ترتیب آموزش شیوه‌های بستن روسری امروزه به‌عنوان هنری کاربردی مطرح بوده و طرفداران زیادی نیز دارد.

خوشبختانه امروزه مدل بستن روسری از تنوع بالایی برخوردار است که از نظر زیبایی و راحتی از یکدیگر سبقت می‌گیرند. با استفاده از این شیوه‌ها می‌توان در عین راحتی از زیباترین مدل‌های روسری و شال هم لذت برد. در ادامه مطلب به معرفی چند مدل جالب و جذاب برای این کار می‌پردازیم.

با ما همراه بمانید.

عکس دوم مربوط به آموزش بستن روسری

بستن روسری: از ساتن و ابریشمی تا نخی…

یکی از مشکلاتی که خانم‌ها در مورد خرید روسری بیشتر به آن اشاره می‌کنند، موضوع سر خوردن روسری و خارج شدن آن از شکل اصلی است. به‌ویژه زمانی که برای مدت طولانی و حین فعالیت آن را به سر دارند.

این موضوع بیشتر در مورد روسری‌هایی با جنس الیاف ساتن و ابریشمی صدق می‌کند. اما حتی روسری نخی نیز با وجود اصطکاک بالایی که دارد پس از مدتی جابجا شده و از فرم اصلی خود خارج می‌شود. موردی که به شدت دست و پاگیزه بوده و اسباب مزاحمت را برای خانم‌ها فراهم می‌کند.

اما با استفاده از مدلهای بستن روسری و شال، حتی با گذشت ساعت‌ها، می‌توانید در مورد شکل قرار گرفتن آن آسوده خاطر باشید و به راحتی به کارهایتان رسیدگی کنید.

از آنجا که پایه و اساس مدل روسری پوشیدن و اغلب این مدل‌ها بر گره‌های خاص و فانتزی و یا استفاده از گیره و سنجاق و یا تعیین مسیر و جهت برای بخشی از روسری گذاشته شده، انجام آنها نیز بسیار ساده بوده و تنها با چند بار تمرین همه افراد از عهده انجام آن بر خواهند آمد.

نکته جالب و کلیدی دیگر در مورد مدل پوشیدن روسری، انتخاب آن بر اساس فرم چهره و حالتی است که مایلید از بستن روسری برای شما ایجاد شود.

بستن نمونه‌های روسری نخی اغلب کار راحت‌تری است و کمتر زمان می‌برد. این نوع روسری به‌خاطر جنس خاصی که دارد راحت‌تر روی سر مانده و فرم می‌گیرد.

اما درخشش و زیبایی نمونه‌های ساتن و ابریشمی و انواع روسری حریر نیز به‌حدی زیاد است که نمی‌توان به‌سادگی از آن گذشت. تا جایی که بسیاری از خانم‌ها و دختران لااقل چند نمونه از آنها را در کشوی میز آرایش خود دارند.

این جنس روسری بیشتر برای مجالس مهمانی مورد استفاده است. بر این اساس مدل‌های مختلفی از آن از نمونه‌های کوچک تا روسری قواره بزرگ را در میان این محصولات می‌بینیم.

باید توجه داشت که روش بستن روسری و مدل روسری سرکردن در نمونه‌های کوچک و بزرگ تفاوت‌هایی با هم دارد و استفاده از سطح روسری در این مدل‌ها نیز اغلب به منظورهای متفاوتی صورت می‌گیرد.در ادامه مطلب به معرفی برخی از این روش‌ها و مدل‌ها می‌پردازیم.ما را همراهی کنید.

روسری قواره بزرگ را چطور ببندیم؟

اگر اهل استفاده از روسری‌هایی با اندازه‌های بزرگ باشید، لابد از ویژگی‌ها و طرز بستن روسری بزرگ هم مطلعید. این نمونه‌ها به‌دلیل داشتن سطح کافی برای طراحی، اغلب از نقوش زیبا و رنگ‌های متنوع و جذابی برخوردارند و مورد توجه اهالی مد و استایل شیک قرار می‌گیرند.

اما در بسیاری موارد خانم‌ها از دشواری‌هایی گله دارند که از کاربرد این نوع روسری به آن دچار می‌شوند. باید اذعان کرد در بسیاری موارد حق با خانم‌هاست و این فرم روسری می‌تواند بسیار دست و پاگیر و حتی در مواردی کلافه کننده باشد.

اما اگر روش‌های جدید بستن روسری را بیاموزید، همه این مشکلات حل شده و خواهید توانست در عین استفاده از این فرم روسری برای حجاب، از زیبایی و استایل خاص و شیک آن هم بهره‌مند شوید، بدون آنکه بابت بزرگ بودن یا جنس آن دچار مشکل شوید!

برای این منظور، قبل از هر مورد دیگری باید تصمیم بگیرید که مایلید با این روش چه مقدار از موها و پیشانی خود را نیز بپوشانید. همین‌طور اگر مایل باشید روسری روی شانه‌های شما هم قرار بگیرد، روش بستن آن را باید از میان مدل‌هایی انتخاب کنید که در آن بیشترین سطح روسری  آزاد بوده و شانه‌ها را می‌پوشاند.

این در حالی است که در مدل‌های فانتزی روسری که بیشتر در مدل‌هایی با قواره کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد، اغلب حجم بیشتری از موها و شانه‌ها آزاد بوده و خارج از روسری قرار دارد.

چانه و بخش کناری گونه‌ها نیز از دیگر اجزایی هستند که در طرز پوشیدن شال و روسری به حالت‌های متنوعی قرار می‌گیرند.

اگر مایل باشید چانه و گونه‌های خود را نیز در حجاب با روسری قواره بزرگ بپوشانید، شیوه‌های جالبی برای این کار وجود دارد. این نوع روسری به‌دلیل سطح زیادی که دارد از قابلیت ایجاد شکل‌های مختلف از قبیل گل و پاپیون نیز برخوردار بوده و با آن می‌توان مدل‌های فوق العاده شیک و مجلسی را تجربه کرد.

دلیل اصلی انتخاب این نوع روسری از طرف بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش نیز تنوع بالای مدل‌ها و امکان اجرای سبک‌های مختلف بستن روسری با آن است.

عکس شماره 3 مقاله آموزش بستن روسری

آشنایی با مدل‌های بستن روسری دخترانه

دختران اغلب حساسیت بیشتری در مورد استفاده از پوشاک و اکسسوری‌ها به خرج می‌دهند و کلیه مراحل از انتخاب این ملزومات تا روش استفاده از آن برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. در مورد کاربرد روسری و شیوه‌های انجام آن نیز بین دختران سلیقه و ذوق خاصی دیده می‌شود.بر همین اساس با تنوع بالایی در این مورد نیز روبرو هستیم و به‌ویژه در فضای مجازی، مدل‌های زیادی از این روش‌ها دیده می‌شود.

در آموزش‌های موجود که اغلب با فیلم و عکس به‌ نمایش گذاشته می‌شوند، برای همه خانم‌ها در هر سن و موقعیت اجتماعی قابل استفاده بوده و بسته به موقعیت استفاده از شال و روسری مناسب هستند.

برای مثال دختران حین پیاده‌روی، کوهنوردی و انجام فعالیت‌های ورزشی، اغلب مایلند از نمونه‌های راحت و خنک روسری استفاده نموده و از گزینه‌های دست‌وپاگیر و پردردسر که مدام باید آن را مرتب کرد فراری هستند.

خوشبختانه انواع روسری نخی با روش‌های مختلف و متنوع برای بستن در بازار موجود است که می‌توان در چنین مواقعی مورد استفاده قرار داد. این مدل ها در عین راحتی و شیک بودن، از جذابیت بالایی نیز برخوردارند و استایل دختران و بانوان شیک پوش و خوش لباس را کامل می‌کنند.

روسری یک طرفه: شیک، جذاب، راحت!

در میان مدل‌های متنوعی که از بستن روسری سراغ داریم، بستن یک طرفه روسری یکی از شیک‌ترین و جذاب‌ترین روش‌هایی  است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این روش به انتخاب خودتان روسری را به یک سمت متمایل کرده و برخلاف روش قرینه، که گره روسری در وسط قرار دارد، در این روش گره به سمت راست یا چپ منتقل شده و روسری با حالت نامتقارن و بسیار شیک قرار می‌گیرد.

در برخی مدل‌های یک طرفه نیز گره به پشت منتقل شده و اصولا دیده نمی‌شود. در عوض، بال روسری با در نظر گرفتن محل قرارگیری طرح آن به بخش جلویی و یک سمت هدایت می‌شود.

اگر از روسری قواره کوچک برای این کار استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از سنجاق و گیره و اکسسوری‌های تزئینی موجود نیز برای تکمیل کار کمک بگیرید.

در مورد کاربرد روسری و شال به شکل یک طرفه، ایده‌های جذاب و بسیار زیبایی وجود دارد که می‌تونید در سایت‌های مختلف تصاویر آنها را دیده و الهام بگیرید.

بستن روسری با حجاب کامل…

اگر مایل باشید همه بخش‌های موی سر خود را کاملا بپوشانید، باز هم شیوه‌های جالب و جذابی برای این کار وجود دارد. گرچه روسری‌های قواره بزرگ برای این کار بسیار مناسب و ایده‌آل به‌نظر می‌رسند، اما حتی با نمونه‌های کوچک نیز می‌توان مدل‌های جالب و جذابی را برای بستن روسری و رعایت کامل حجاب پیدا کرد.

همراه با لباس‌های یقه‌دار، می‌توان روسری کوچک با گره در بخش بالایی سر را تجربه کرد که به‌ویژه هنگام کار و فعالیت بسیار راحت است. در این مدل‌ها تمام چهره به‌خوبی دیده شده و در صورت انتخاب آنها می‌تواند نمایش کاملی از استایل شیک‌پوشی و آرایش را داشته باشید.

از مزیت‌های دیگر کاربرد این روش می‌توان به دیده شدن کامل یقه و مدل لباس اشاره کرد که به‌ویژه در مزون‌ها و نمایش های مد لباس کاربرد زیادی دارد.

و در پایان…

بدون شک استفاده از تنوع مدل‌های بستن روسری می‌تواند نقش زیادی در مد و شیک‌پوشی خانم‌ها داشته و بر زیبایی آنها اضافه کند. به‌ویژه برای آنها که مایلند پا به‌ پای مد و استایل روز جامعه حرکت کنند، آشنایی با این روش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما نیز می‌توانید ده‌ها نمونه از روش‌های این کار را دیده و به انتخاب خود برخی از آنها را تجربه کنید.

پیشنهاد آخر ما برای همه خانم‌ها و دختر خانم‌های اهل مد و شیک‌پوشی، مراجعه به سایت‌ها و صفحات اینترنتی عرضه کننده این روش‌ها و استایل‌هاست. به این ترتیب با در اختیار داشتن ده‌ها فیلم و تصویر در این مورد، خواهید توانست بهترین آموزش بستن روسری را که با چهره و شرایط شما هماهنگی لازم را داشته باشد تجربه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =